روستای قره تپه (بهشهر)
معرفی پیشینه ، آداب و سنن و اخبار روز روستا 
قالب وبلاگ
آخرین مطالب
"مدیریت پروژه" عنوان کتابیست با ترجمه مهندس شایان خاکی

این وبلاگ امروز مفتخر است به معرفی کتابی با ترجمه یک جوان قره تپه ای تحت عنوان "مدیریت پروژه" بپردازد.
این باعث بسی مباهات است که جوانی روشن فکر از  قره تپه  مبادرت به ترجمه کتابی می ورزد و آن را به عنوان اولین قدم نگارشی علمی خود ثبت می کند.
"مدیریت پروژه " کتابیست از "گری . ر . هیرکنز" و ترجمه روان آقای مهندس شایان خاکی  که به نباید های 24گانه ای که مدیران بایستی در جهت مدیریت و کنترل پروژه از آن اجتناب و دوری کنند می پردازد.
وقتی عنوان مدیران مطرح می شود هدف تنها مدیران سازمانها و ادارات و ... نیست بلکه هر فرد عادی مدیر اجرای فعالیت های شخصی و روزمره خود است و همچنین هر مرد مدیر خانواده خود است و هز زن مدیر خانه .
پس مطالعه این کتاب 85 صفحه ای به همگان توصیه می شود.

 
 

مدیریت این وبلاگ ضمن تشکر و آرزوی موفقیت برای این مهندس جوان قره تپه ای ، قدردانی ویژه ای را به جهت نگارش زیبا در صفحه "تقدیم به:" و یاد نمودن از پشتوانه های امنیتی ملی و اسلامی ما یعنی شهدا نموده و از مسئولین محترم شورای اسلامی و پایگاه مقاومت بسیج،  تقاضای قدردانی و تقدیم هدیه ای به نگارنده و مترجم کتاب فوق الاشاره را دارد .
[ شنبه 4 بهمن‌ماه سال 1393 ] [ 08:16 ] [ محمدرضا سهرابی قره تپه ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

در گویش مازندرانی ضرب المثل جالبی وجود داره که میگه"این اسبه مرغانه ،همین سیو کرکشه" و اگر بخواهیم به فارسی تبدیلش کنیم می شه"این تخم مرغ سفیدی که مقابل چشمان شماست محصول همین مرغ سیاه(بال و پر سیاه رنگ) است و کنایه به افرادیست که به محض دسترسی به شغل و پول و جایگاه اجتماعی مناسب ، گذشته را به خاطر نمی آورند و فراموش کرده که شروع حرکتشان از کجا بود و قره تپه کجاست , حالا اینجا پایگاهی ست مجازی برای دوستان و دوستداران قره تپه و وبلاگ روستای قره تپه به آدرس http://gharehtapeh.blogsky.com/ نظر به معرفی زادگاه بنده دارد تا خود و دوستانم بدانیم که که هستیم و از کجائیم و دیگران نیز بدانند که قره تپه کجاست و اهالی و فرزندانش به آن افتخار می کنند. (من از بی قدری خار سر دیوار فهمیدم که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینیها) با تقدیم احترام محمدرضا سهرابی قره تپه Email: sohrabi.rms@gmail.com
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 115193

  • paper | آنکولوژی | اخبار وب