روستای قره تپه (بهشهر)
معرفی پیشینه ، آداب و سنن و اخبار روز روستا 
قالب وبلاگ
آخرین مطالب

مفتخریم به اینکه به اطلاع برسانیم که نوجوان ورزشکار قره تپه ای "علی اکبر گیلک" فرزند "سعید گیلک" جهت عضویت در تیم ملی فوتبال دانش آموزان کشور برگزیده شدند. 

  

 

"عکس از وبلاگ بسیج قره تپه" 

مدیریت این وبلاگ این موفقیت را به نمایندگی از مردم فهیم قره تپه؛ ابتدا به علی آقا که از بدو تولد توسط پدرش با توپ و زمین آشنا شد و سپس به آقا سعیدگیلک از زحمت کشان فوتبال قره تپه و شهرستان و همچنین خانواده فوتبالی گیلکها تیریک عرض نموده و موفقیت این نوجوان عزیز را در عرصه های مهم زندگی ،علمی و ورزشی و ... آرزو می کند.

[ سه‌شنبه 4 شهریور‌ماه سال 1393 ] [ 12:06 ] [ محمدرضا سهرابی قره تپه ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

در گویش مازندرانی ضرب المثل جالبی وجود داره که میگه"این اسبه مرغانه ،همین سیو کرکشه" و اگر بخواهیم به فارسی تبدیلش کنیم می شه"این تخم مرغ سفیدی که مقابل چشمان شماست محصول همین مرغ سیاه(بال و پر سیاه رنگ) است و کنایه به افرادیست که به محض دسترسی به شغل و پول و جایگاه اجتماعی مناسب ، گذشته را به خاطر نمی آورند و فراموش کرده که شروع حرکتشان از کجا بود و قره تپه کجاست , حالا اینجا پایگاهی ست مجازی برای دوستان و دوستداران قره تپه و وبلاگ روستای قره تپه به آدرس http://gharehtapeh.blogsky.com/ نظر به معرفی زادگاه بنده دارد تا خود و دوستانم بدانیم که که هستیم و از کجائیم و دیگران نیز بدانند که قره تپه کجاست و اهالی و فرزندانش به آن افتخار می کنند. (من از بی قدری خار سر دیوار فهمیدم که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینیها) با تقدیم احترام محمدرضا سهرابی قره تپه Email: sohrabi.rms@gmail.com
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 115193

  • paper | آنکولوژی | اخبار وب