روستای قره تپه (بهشهر)
معرفی پیشینه ، آداب و سنن و اخبار روز روستا 
قالب وبلاگ
آخرین مطالب

به نقل از وبلاگ بسیج قره تپه ؛ به گزارش سایت فدراسیون تکواندو، نهمین دوره رقابتهای کشوری آزاد قهرمانی هان مادانگ از صبح روز پنجشنبه با حضور 553  تکواندوکار  مرد از 23 استان کشور برگزار شد.

این دوره از مسابقات در بخش های قدرتی(جوموک، سون نال، پال کیو کپا) ، رکوردی(نوپی آپ چاکی ، تیوپ چاکی ، شکستن در چند جهت) ، پومسه تیمی (استاندارد ، ابداعی) و پومسه انفرادی(هوشین سول) برگزار می شود.

گفتنی است ؛ مسابقات جهانی هان مادانگ 2014 از 27 تا 30 مرداد ماه به میزبانی کشور کره جنوبی برگزار خواهد شد.با اتمام مسابقات در بخش رکوردی نتایج زیر بدست آمد:

***

رده سنی 13 تا 15 سال:                                                                                                
پارسا کابلی قره تپه از مازندران رتبه دوم

***

رده سنی 19 تا 29 سال:                                                                                                 
سلیمان کابلی از مازندران رتبه دوم        

 

مدیریت این وبلاگ به نمایندگی از مردم شریف روستای قره تپه این موفقیت را به آن قهرمانان و خانواده محترمشان و طایفه محترم کابلی تبریک عرض نموده و آرزوی موفقیت روزافزون را در فعالیتهای علمی و ورزشی و ... از خداوند متعال مسئلت دارد. 

درود به شرف و غیرتتان

[ پنج‌شنبه 12 تیر‌ماه سال 1393 ] [ 12:32 ] [ محمدرضا سهرابی قره تپه ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

در گویش مازندرانی ضرب المثل جالبی وجود داره که میگه"این اسبه مرغانه ،همین سیو کرکشه" و اگر بخواهیم به فارسی تبدیلش کنیم می شه"این تخم مرغ سفیدی که مقابل چشمان شماست محصول همین مرغ سیاه(بال و پر سیاه رنگ) است و کنایه به افرادیست که به محض دسترسی به شغل و پول و جایگاه اجتماعی مناسب ، گذشته را به خاطر نمی آورند و فراموش کرده که شروع حرکتشان از کجا بود و قره تپه کجاست , حالا اینجا پایگاهی ست مجازی برای دوستان و دوستداران قره تپه و وبلاگ روستای قره تپه به آدرس http://gharehtapeh.blogsky.com/ نظر به معرفی زادگاه بنده دارد تا خود و دوستانم بدانیم که که هستیم و از کجائیم و دیگران نیز بدانند که قره تپه کجاست و اهالی و فرزندانش به آن افتخار می کنند. (من از بی قدری خار سر دیوار فهمیدم که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینیها) با تقدیم احترام محمدرضا سهرابی قره تپه Email: sohrabi.rms@gmail.com
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 115193

  • paper | آنکولوژی | اخبار وب