روستای قره تپه (بهشهر)
معرفی پیشینه ، آداب و سنن و اخبار روز روستا 
قالب وبلاگ
آخرین مطالب

با سلام ؛  

با تقدیم نهایت احترام به حضور بازدید کنندگان محترم و اهالی محترم روستای قره تپه  

بدینوسیله مدیریت این وبلاگ آمادگی کامل خود را جهت ثبت و درج و معرفی فعالیتهای موفقیت آمیز تک تک عزیزان قره تپه ای را در محیط مجازی اینترنت و وبلاگ حاضر اعلام می نماید. 

از آنجایی که این وبلاگ به نام روستای قره تپه ثبت شده است ، متعلق به شخص خاص و یا گروه  و تشکل خاصی نیست و خانه ای مجازی برای تک تک قره تپه ای هاست. 

حتما ما را از نظرات ، انتقادات و تشویق های و کمک های خود(از باب رساندن مطالب خوب)  بی بهره نگذارید. 

 

 

 

                                                                                              با تشکر از توجه شما

                                                                                                  مدیریت وبلاگ

[ چهارشنبه 23 مرداد‌ماه سال 1392 ] [ 14:03 ] [ محمدرضا سهرابی قره تپه ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

در گویش مازندرانی ضرب المثل جالبی وجود داره که میگه"این اسبه مرغانه ،همین سیو کرکشه" و اگر بخواهیم به فارسی تبدیلش کنیم می شه"این تخم مرغ سفیدی که مقابل چشمان شماست محصول همین مرغ سیاه(بال و پر سیاه رنگ) است و کنایه به افرادیست که به محض دسترسی به شغل و پول و جایگاه اجتماعی مناسب ، گذشته را به خاطر نمی آورند و فراموش کرده که شروع حرکتشان از کجا بود و قره تپه کجاست , حالا اینجا پایگاهی ست مجازی برای دوستان و دوستداران قره تپه و وبلاگ روستای قره تپه به آدرس http://gharehtapeh.blogsky.com/ نظر به معرفی زادگاه بنده دارد تا خود و دوستانم بدانیم که که هستیم و از کجائیم و دیگران نیز بدانند که قره تپه کجاست و اهالی و فرزندانش به آن افتخار می کنند. (من از بی قدری خار سر دیوار فهمیدم که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینیها) با تقدیم احترام محمدرضا سهرابی قره تپه Email: sohrabi.rms@gmail.com
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 115193

  • paper | آنکولوژی | اخبار وب