X
تبلیغات
زولا

روستای قره تپه (بهشهر)
معرفی پیشینه ، آداب و سنن و اخبار روز روستا 
قالب وبلاگ
آخرین مطالب

 

 

 

 با سلام ؛  

تصاویری که در ذیل مشاهده می فرمائید ، تصاویری از حضور  پر شور و با شعور  مردمانی با تن خسته و لباسی خاکی و  بدنی معطر به بوی عرق زحمت و سختی و مشقت کشاورزی است. 

کشاورزانی که محصولات کشاورزی شان، مخصوصا گندم ، با حداقل قیمت که حتی پاسخگوی هزینه های کارگری و سم و کود و ... نبوده به فروش رفته است.

  

مردمانی آزرده از گرانی های کمرشکن و طاقت فرسا  ، آزرده از هزینه های سنگین تحصیلات فرزندان و بیکاری آنها و مشکلات معیشتیشان . 

آنهایی که همواره می گویند " درسته که ما کم سواد بودیم و به شغل پرزحمت و کم درآمد کشاورزی و کارگری روی آوردیم ، حال گناه فرزندانمان چیست که بعد از اتمام تحصیلات عالیه و پرداخت هزینه های بسیار ، باز هم بایستی پا به پای ما در مزارع اجاره ای و نصفه کاری مردم  که فقط زحمت است و زحمت ، عرق بریزند و باز هم  ؟؟؟؟ "

ببینید که آنها استوار و با قامتی افراشته و لبی خندان به ندای رهبرشان لبیک گفته و به پای صندوق های رای آمده و خواستند تا باحضورشان ابتدا یاس و ناامیدی دشمنان انقلاب را شاهد باشند و سپس به حقانیت نظام جمهوری اسلامی و به استواری و سرافرازی ایران عزیز رای دهند و ضمنا عرق شرم  را برجبین مسئولینی که تنها القاب مسئولیت را یدک کشیده اند و تاوان بی مسئولیتی آنها را مردم پس داده اند، جاری سازند و حقوقشان را به واسطه نامزد مورد نظر خود مطالبه کنند.  

آنها بدانند که این مردمان خسته و آزرده دل،  ابزار به به و چه چه  در میادین و زینت آرای محافلشان نیستند .  

آنها ملتی هستند که برای حقانیت این انقلاب زحمت کشیده و خون جوانانشان را هدیه کرده اند و در تاریخ اثر گذار بوده و هستند .  

مسئولین بدانند که شاید بین آنها اختلافاتی ایجاد شده باشد و بنا به حفظ جایگاه و قدرت ،کارهایی را نیز انجام داده باشند،  اما همین مردم با شعور با حضور در راهپیمائی های 22 بهمن و روز قدس و حضور در عرصه های مختلف، پایبندیشان به نظام  جمهوری اسلامی را نشان داده اند.  

آنها خوشحال نشوند که صاحب رای مردم شده و به کمک آنها گردن آویز افتخار را به گردن آویخته و یا در جایگاه شورا حضور پیدا کرده اند، بایستی عمیق به فکر فرو رفته و  واقعا از خداوند منان طلب یاری کنند،  چرا که حق تک تک این مردم به گردنشان خواهد ماند.  

 این مردم ، همان مردمانی هستند که 10شهید گلگون کفن را هدیه نثار وطن نموده اند و مجاهدت ها کرده اند و برای انقلاب زحمت کشیده اند. و اما در استان سرسبز مازندران و  شهرستان بهشهر و روستای قره تپه زندگی می کنند و در تابستان از نعمت آب محرومند ، برقشان ضعیف است ، در بعضی نقاط راهشان خراب است ، جایگاهی برای ورزش ندارند، کتابخانه ندارند ، کارهای فرهنگی انجام نمی شود ،  مسکن ندارند ،  به دلیل بحران مالی به وام ها  روی آورده و همه بدهکارند، اعتیاد آزار می دهد و  کلی حرف نگفته دیگر که نمی توان در این جایگاه مطرح نمود .  

ما از صمیم قلب برای همه مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی آرزوی موفقیت کرده و  با حضور در پای صندوق های رای ، حقوق خود را از آنها خواستاریم .  

ما مردان کار می خواهیم و نه مردان شعار. 

 

 

   

 

  

  

 

 

  

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

  

 

  

 

 

  

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[ شنبه 25 خرداد‌ماه سال 1392 ] [ 09:34 ] [ محمدرضا سهرابی قره تپه ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

در گویش مازندرانی ضرب المثل جالبی وجود داره که میگه"این اسبه مرغانه ،همین سیو کرکشه" و اگر بخواهیم به فارسی تبدیلش کنیم می شه"این تخم مرغ سفیدی که مقابل چشمان شماست محصول همین مرغ سیاه(بال و پر سیاه رنگ) است و کنایه به افرادیست که به محض دسترسی به شغل و پول و جایگاه اجتماعی مناسب ، گذشته را به خاطر نمی آورند و فراموش کرده که شروع حرکتشان از کجا بود و قره تپه کجاست , حالا اینجا پایگاهی ست مجازی برای دوستان و دوستداران قره تپه و وبلاگ روستای قره تپه به آدرس http://gharehtapeh.blogsky.com/ نظر به معرفی زادگاه بنده دارد تا خود و دوستانم بدانیم که که هستیم و از کجائیم و دیگران نیز بدانند که قره تپه کجاست و اهالی و فرزندانش به آن افتخار می کنند. (من از بی قدری خار سر دیوار فهمیدم که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینیها) با تقدیم احترام محمدرضا سهرابی قره تپه Email: sohrabi.rms@gmail.com
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 114519

  • paper | آنکولوژی | اخبار وب