روستای قره تپه (بهشهر)
معرفی پیشینه ، آداب و سنن و اخبار روز روستا 
قالب وبلاگ
آخرین مطالب

الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیْهِ رَاجِعونَ    

 

باخبر شدیم که متاسفانه آقای حسن برفرازی جوانی دوست داشتنی و مهربان و بی آزار در تاریخ هشتم اسفند ماه سال ۹۰ به علت بیماری دار فانی را وداع و به دیدار حق شتافت.  

این ضایعه دردناک  دل همه مردم روستا را به درد آورده و مدیریت این وبلاگ نیابتا از طرف اهالی روستای قره تپه مراتب تسلیت و تعزیت خود را خدمت خانواده محترم برفرازی آقا رضا و حسین آقا و همچنین مادر پیر و زحمت کششان  اعلام می دارد. 

 

جهت شادی روح این مرحوم و پدر بزرگوارشان ُحاج اسماعیلُ  بخوانید:   . 

رحم الله من یقرأ فاتحه مع الصلوات

[ پنج‌شنبه 11 اسفند‌ماه سال 1390 ] [ 12:04 ] [ محمدرضا سهرابی قره تپه ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

در گویش مازندرانی ضرب المثل جالبی وجود داره که میگه"این اسبه مرغانه ،همین سیو کرکشه" و اگر بخواهیم به فارسی تبدیلش کنیم می شه"این تخم مرغ سفیدی که مقابل چشمان شماست محصول همین مرغ سیاه(بال و پر سیاه رنگ) است و کنایه به افرادیست که به محض دسترسی به شغل و پول و جایگاه اجتماعی مناسب ، گذشته را به خاطر نمی آورند و فراموش کرده که شروع حرکتشان از کجا بود و قره تپه کجاست , حالا اینجا پایگاهی ست مجازی برای دوستان و دوستداران قره تپه و وبلاگ روستای قره تپه به آدرس http://gharehtapeh.blogsky.com/ نظر به معرفی زادگاه بنده دارد تا خود و دوستانم بدانیم که که هستیم و از کجائیم و دیگران نیز بدانند که قره تپه کجاست و اهالی و فرزندانش به آن افتخار می کنند. (من از بی قدری خار سر دیوار فهمیدم که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینیها) با تقدیم احترام محمدرضا سهرابی قره تپه Email: sohrabi.rms@gmail.com
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 115193

  • paper | آنکولوژی | اخبار وب